2017.11.25. szombat
.: Home :.

.: 378 éves a Bölcsészettudományi Kar :.
Nyomtatható verzió   Tartalom elküldése levélben   Betüméret növelése   Ikonok magyarázata

Dékánválasztás

Kedves Doktoranduszok és Doktorjelöltek!

Az ELTE BTK április 30-án dékánt választ. Dezső Tamás dékán úr mandátuma lejár. A kiírt felhívásra két pályázat érkezett:

Dr. Borhy László, akadémikus, egyetemi tanár

Dr. Brenner Koloman, habilitált egyetemi docens

A kari doktorandusz képviselet 1 szavazattal rendelkezik (a képviselet elnöke) az 57 fős Kari Tanácsban, ugyanakkor kiemelten fontosnak tartjuk, hogy szavazatunkat a doktoranduszok és doktorjelöltek számára az inkább megfelelő jelöltre adja. Erről a jelöltek meghallgatása után a képviselet küldöttgyűlés dönt, amely ülésének helyét és időpontját nemsokára közzé tesszük. Arra biztatunk minden érdeklődőt, amennyiben valaki nem tud eljönni, de kérdése lenne, tegye fel facebookon kommentben (https://www.facebook.com/groups/814809838583286/), vagy írja meg az info@btkdok.elte.hu címre.

Mindkét jelölt színvonalas programot nyújtott be. Ezekből kiemeltük a doktoranduszokat, doktorjelölteket érintő fejezeteket (az összefoglaló ITT érthető el).  Emellett ajánljuk figyelmetekbe a két jelölt bemutatását a kari honlapon: http://www.btk.elte.hu/hir?id=NW-2174

Meghallgatás és küldöttgyűlés: 2015. április 28., 17 óra, Doktori Kiválósági Központ
Facebook esemény ITT, meghívó ITT

.:     •     •  Utolsó módosítás: 2015.04.27.      :.
.: facebook :..: iwiw :.
2017 november
H K Sz Cs P Sz V
 e-kapcsolatok
.: A Kar a Facebook-on... :.   facebook
Választás kiírás
A Választási Bizottság kiírta a 2016. évi rendkívüli BTK DÖK képviselőválasztást.
További információ: http://btkdok.elte.hu/valasztas Részletek »
Kérdőív eredmények
Az ELTE BTK DÖK által doktoranduszok, ill. doktorjelöltek számára összeállított kérdőív eredményei. Részletek »
Dékánválasztás
A BTK DÖK meghallgatást tart a két dékánjelölt számára. Részletek »
Meghívó a DÖK február 4-i ülésére
A nyilvános ülésre szeretettel várjuk az érdeklődőket. Részletek »
Tudományos pályázat doktoranduszoknak
Az ELTE Bölcsészettudományi Kar pályázatot hirdet a Kar doktoranduszai számára. Részletek »
PBA tavaszi program
A Pesti Bölcsész Akadémia 2014/2015 tavaszi félévének programja kurzusleírásokkal Részletek »
NKE pályázat
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora pályázatot hirdet fiatal kutatók számára Részletek »
PÁLYÁZATOK
Részletek »
Választási eredmények és tisztújítás
Október 16-án érvényesen zárult a választás és lezajlott az alakuló ülés is. Részletek »
A Választási Bizottság határozata
Alacsony részvétel miatt a választás meg lett hosszabbítva 2014. október 16-ig. Részletek »
Meghívó alakuló ülésre
Sikeres választások esetén akaluló ülés október 16-án. Részletek »
Az október 2-i ülés jegyzőkönyve
A jegyzőkönyv letölthető a dokumentumok/jegyzőkönyvek menü alatt. Részletek »
Doktorandusz fórum
Az ELTE BTK DÖK 2014. október 9-én félévnyitó tájékoztatót tart. Részletek »
Campus Hungary ösztöndíjak
A Balassi Intézet 2014. október 1-én hirdeti meg a Campus Hungary Program ösztöndíjait. Részletek »
Az Utrecht Network kutatási pályázata
Az ELTE RH Nemzetközi Képzési és Mobilitási Osztálya koordinálja az Utrecht Network egyetemi hálózat kutatási ösztöndíjához kapcsolódó pályázati felhívást. Részletek »
Meghívó a DÖK ülésére
Meghívó a Doktorandusz Önkormányzat 2014. október 2-i ülésére. Részletek »
Kérvények
Elbírálásra kerültek a Doktori Hivatal részére leadott kérelmek. Részletek »
Szeptember 29-én startol a PBA
Elérhető a PBA őszi programja. Részletek »
A MÖB pályázati felhívásai
Megjelentek a Magyar Ösztöndíj Bizottság aktuális pályázati felhívásai. Részletek »
Képviselőjelöltek
A képviselőjelöltek listája itt olvasható. Részletek »
BTK DÖK választások
Kiírásra került az ELTE BTK DÖK tagjainak megválasztása. Részletek »
Pályázat az ELTE EDÖK elnöki tisztségére
Az ELTE Egyetemi Doktorandusz Önkormányzat pályázatot ír ki az ELTE EDÖK elnöki tisztségére. Részletek »

© 2 0 1 6   E L T E   B T K  D o k t o r a n d u s z  Ö n k o r m á n y z a t     M i n d e n   j o g   f e n n t a r t v a .
Cím :: ELTE BTK – 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/A.,   •   Telefon :: 411 6500   •   Webform :: küldje el véleményét!